رزرو ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی

رزرو: ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی مهاجرت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ایران محموله‌های نفت ارسالی به هند را بیمه می‌کند

منابع صنعتی گفتند، بعد از آنکه بعضی شرکت های هندی به علت تحریم های تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران ارائه خدمات بیمه ای به محموله های نفتی کشور عزیزمان ایران

ایران محموله‌های نفت ارسالی به هند را بیمه می‌کند

ایران محموله های نفت ارسالی به هند را بیمه می کند

عبارات مهم : ایران

منابع صنعتی گفتند، بعد از آنکه بعضی شرکت های هندی به علت تحریم های تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران ارائه خدمات بیمه ای به محموله های نفتی کشور عزیزمان ایران را متوقف کرده اند، کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کرده که محموله های نفتی به مقصد هند را بیمه کند.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، منابع صنعتی گفتند، بعد از آنکه بعضی شرکت های هندی به علت تحریم های تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران ارائه خدمات بیمه ای به محموله های نفتی کشور عزیزمان ایران را متوقف کرده اند، کشور عزیزمان ایران پیشنهاد کرده که محموله های نفتی به مقصد هند را بیمه کند. این اقدام به پایتخت کشور عزیزمان ایران کمک خواهد کرد که عرضه نفت به دومین مشتری بزرگ خود را ادامه دهد.

ایران محموله‌های نفت ارسالی به هند را بیمه می‌کند

اکثر پالایشگاه ها در آسیا، که مقصد مهم محموله های نفت کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، به تدریج در حال کم کردن میزان خرید نفت خود از کشور عزیزمان ایران هستند، لیکن می خواهند هنگام شروع تحریم های آمریکا، دسترسی خود به سیستم مالی آمریکا را حفظ کنند.

منابع آگاه گفتند، پایتخت کشور عزیزمان ایران اخیرا محموله های نفتی ارسالی به هند به وسیله تانکرهای شرکت ملی نفتکش کشور عزیزمان ایران را بیمه کرده هست. ترساندن آمریکا به شدت یافتن تحریم ها موجب شده است تا شرکت های کشتیرانی و بیمه ای، حاضر به ارائه خدمات به محموله های کشور عزیزمان ایران نشوند.

منابع صنعتی گفتند، بعد از آنکه بعضی شرکت های هندی به علت تحریم های تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران ارائه خدمات بیمه ای به محموله های نفتی کشور عزیزمان ایران

این منابع گفتند، شرکت ایندین اویل، بزرگترین پالایشگاه هند و شرکت بهارات پترولیوم، دومین پالایشگاه بزرگ این کشور، خرید نفت از کشور عزیزمان ایران به وسیله نفتکش های شرکت ملی نفتکش کشور عزیزمان ایران را که تحت بیمه شرکت های ایرانی قرار دارند شروع کرده اند.

به گفته یک منبع صنعتی، شرکت ایندین اویل که قرار بود در سال 19-2018 روزانه 180 هزار بشکه نفت از کشور عزیزمان ایران خریداری کند، بعد از خودداری شرکت یونایتد ایندیا از ارائه خدمات بیمه ای، هفته گذشته نفت را با استفاده از سوپرتانکر دوون حمل کرده است.

این منبع افزود، شرکت ایندین اویل به دنبال خرید نفت از کشور عزیزمان ایران با شرایط مشابه در ماه اوت است و کشور عزیزمان ایران مسئولیت حمل نفت تا بنادر هند را بر عهده گرفته است.

ایران محموله‌های نفت ارسالی به هند را بیمه می‌کند

یک منبع آگاه در شرکت بیمه یونایتد ایندیا تایید کرد که این شرکت ارائه خدمات بیمه ای به محموله های ایرانی را متوقف کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | منابع | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | تحریم های آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: