رزرو ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی

رزرو: ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی مهاجرت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + قتل همسر به خاطر عضویت در خبر رسان تلگرام

پرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در خبر رسان تلگرام او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

عکس + قتل همسر به خاطر عضویت در خبر رسان تلگرام

قتل همسر به خاطر عضویت در خبر رسان تلگرام +عکس

عبارات مهم : ایران

پرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در خبر رسان تلگرام او را با ضربه های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

به گزارش جام جم، متهم که کارمند بازنشسته یکی از اداره های پایتخت کشور عزیزمان ایران هست، اسفند 94 در جریان درگیری با همسرش او را با شش ضربه چاقو در منزل ارزش در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآورد و به اتهام قتل بازداشت شد. او می گفت، چون دوست نداشته همسرش در اینترنت حضور یابد و از خبر رسان تلگرام استفاده کند، با وی درگیر شده است و او را به قتل رسانده است.

عکس + قتل همسر به خاطر عضویت در خبر رسان تلگرام

مرد همسرکش بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات در ارتباط با این پرونده ادامه داشت تا این که چندی پیش سه فرزند مقتول و مادر وی با حضور در دادسرای جنایی تهران، جهت عامل جنایت درخواست قصاص کردند.

چند روز پیش متهم به قتل جهت آخرین دفاع به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد .

پرونده مرد میانسال که به خاطر حضور همسرش در خبر رسان تلگرام او را با ضربه‌های چاقو کشته بود، به دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

مرد همسرکش در جریان تحقیقات قضایی گفت: من و همسرم پیش از جنایت اختلاف و درگیری داشتیم. مدتی قبل متوجه شدم همسرم از اینترنت و خبر رسان تلگرام استفاده می کند. از این کار او خوشم نمی آمد و خواستم وارد این فضا نشود. همین عنوان به اختلاف هایمان دامن زد. کار به جایی رسید که همسرم مدام می گفت دیگر تحمل این زندگی را ندارد و می خواهد طلاق بگیرد.

وی افزود: همسرم و زندگی مان را دوست داشتم و نمی خواستم او بمیرد. آن روز با شدت گرفتن درگیری مان دوباره گفت می خواهد از من جدا شود، عصبانی شدم و با برداشتن چاقو از آشپزخانه به او حمله کردم و با زدن ضربه های متعدد او را کشتم. اکنون خیلی پشیمانم.

پرونده متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدی همسرش با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد تا او بزودی پای میز محاکمه بنشیند.

عکس + قتل همسر به خاطر عضویت در خبر رسان تلگرام

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: