رزرو ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی

رزرو: ایران جمعیت زندگی مهاجرت ایرانی مهاجرت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا دلتان می‌خواهد پرونده تشکیل دهید / جملات تند مجتبی جباری علیه استقلالی‌ها

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مردها هر چقدر دوست دارند پرونده تشکیل دهند، چون جهت من اهمیتی ندارد.

تا دلتان می‌خواهد پرونده تشکیل دهید / جملات تند مجتبی جباری علیه استقلالی‌ها

جملات تند مجتبی جباری علیه استقلالی ها: تا دلتان می خواهد پرونده تشکیل دهید

عبارات مهم : پرونده

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مردها هر چقدر دوست دارند پرونده تشکیل دهند، چون جهت من اهمیتی ندارد.

به گزارش تسنیم، مجتبی جباری راجع به بیانات جواد گودرزی مدیر کمیته انضباطیباشگاه استقلالمبنی بر اینکه شرکت نکردن او در تمرین استقلال با یک پیامک حرفه ای نبود، اظهار داشت: کسانی از واکنش‌ها حرفه ای صحبت می کنند که کیلومترها با آن فاصله دارند. انگار حواس ارزش نیست و فراموش کرده اند شواهد و مدارکی است یا برنامه نودی را فراموش کرده اند. مردم کشور عزیزمان ایران حداقل این را می دانند. فکر نکنم کسی پیدا شود و نداند که کلوب من را کنار گذاشته هست. اینکه خودمان را فریب بدهیم و با کلمات بازی کنیم، خود این عزیزان را زیر سؤال می برد.

تا دلتان می‌خواهد پرونده تشکیل دهید / جملات تند مجتبی جباری علیه استقلالی‌ها

وی افزود: هر کسی وجدانی دارد. آنقدر دروغ نگویند، چون کسی با من تماسی نگرفته هست. محمد زرندی مدیرروابط عمومی کلوب هر موقع دلش خواسته با من صحبت می کند. الان هم هتل المپیک هستم و با شفر قرار دارم. یعنی هنگامی که با من تماسی گرفته شد، آمدم تا صحبت کنم.

هافبک استقلال خاطرنشان کرد: بعد از اینکه به فدراسیون رفتم و شکایت کردم، نامه های کلوب به منزلم آمد، ولی کسی نیست به آقای گودرزی بگوید چه کسی می آید یکی دو بار به تمرین برود و زمانی که سومین مرتبه او را به تمرین راه ندادند، دیگر در تمرین شرکت نکند؟ نمی دانم این بزرگوار چه چیزی می گوید؟ متوجه صحبت مردها نمی شوم. آقای گودرزی! شما که صحبت می کنید، بگویید آیا اخراج شده است ام؟ اول علت اخراجم را بگویید و بعد صحبت های جباری در مورد حقش، کمیته انضباطی و صحبت هایش در مورد کلوب را بررسی کنید. اگر قرار بود شما پیگیری کنید، این دو ماه کجا بودید؟

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مردها هر چقدر دوست دارند پرونده تشکیل دهند، چون جهت من اهمیتی ندارد.

جباری ادامه داد: من تمام مواردی که باید رعایت می کردم را، رعایت کردم، ولی هیچ جوابی داده نشد. این باعث شد مرا به فدراسیون سوق بدهند تا شکایتم را آنجا مطرح کنم. فکر می کنم جهت بازیکنی که مورد توجه مردم و کلوب است و همه پیگیر اخبارش هستند، 2 ماه وقت کمی نیست. الان جهت من اهمیتی ندارد و تا دلشان بخواهند جهت من پرونده تشکیل دهند. آنجایی که بازیکن استقلال بودم، اصلا سراغی از من نگرفتند.

هافبک شماره 8 استقلال در آخر به تسنیم گفت: همه این حق را به من می دهند که هنگامی که با من تماسی گرفته نشده و بدون علت کنار گذاشته شدم، قرارداد فسخ شده است هست. بنابراین به این گروه نمی توان اعتمادی کرد. بهتر است به نظرات مردم سَری بزنند و بازتاب حرف هایی که می زنند را ببینند و خودشان را زیر سؤال نبرند. مسئله واضح هست؛ مدیرعامل و یکی از ارکان کلوب روی برنامه نود آمد و صحبت کرد. من و مهدی رحمتی بازیکن محروم این تیم بودیم. آیا با رحمتی تماس گرفتند و در تمرین شرکت کرد؟ چطور او را پیدا کردند، ولی من را پیدا نکردند؟ همه این چیزها که اتفاق افتاده، واضح است.

واژه های کلیدی: پرونده | استقلال | استقلال | باشگاه استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: